Maturantet e IV-5 Gjenerata 1997-2001

Home Per ne FOTO te IV-5 Vargje per ne Ditar Histori dashurie dhe Poezi Adresat tona Proverba Dashurie Libri vizitoreve My Photos

Drilon Kica - Urime Fejesen...Jet te lumtur, suksese ne jet...:) nga Drilon Istrefi


 


VITET SHKELEN PLAGET TONA TRAZUAN ZEMRAT E MATURANTEVE QE PRESIN DITEN E FUNDIT TE GEZIMIT TE TYRE, KURSE PAS LAME GJURMET TONA,LAME DITET ME TE BUKURA TE RINIS,URAGANI I JETES PO RROKULLIS VDEKJEN E RREJSHEM KURSE JETA PO NE KTHEN SHPINEN..

ERA E KUJTIMIT DO TE NA SJELLI NDERMENT KETO NDODHI NE DITET ME TE VESHTIRA TE JETES NE TE CILAT KUJTIME DO TE GJEJME NGUSHELLIM DHE ATEHER NGA SYTE TANE DO TE DALIN LOTE TE NXEHTE QE DO TE LAGIN LULEN E KUJTIMIT DHE ME SIGURI DO TE CMALLEMI NE TE KALUAREN TONE TE BUKUR.CDOHERE DO TE KUJTOJME DITET SHKOLLORE,EH SA E BUKUR ESHTE JETA NE BANKAT SHKOLLORE,O ZOT CFAR TRAGJEDIE NDARJA JONE O ZOT SE IMAGJINOJM DOT NDARJEN SE NUK MUND TE NDALIM DALLGEN E LOTEVE,NUK MUND TE FRENOJM DRIDHJET E TRUPIT QE DALIN NGA SHPIRTI I TRAZUAR O ZOT PERSE.Pershendjetje te gjithe shokeve,nese keni dicka per te futur ne kete faqe me shkruani: lonidri007@yahoo.com & drilonk@yahoo.com